بارش پراکنده در مناطق شمالی کشور، آسمان پایتخت آفتابی است

امروز برای دامنه شمالی البرز، جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرق هرمزگان در بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

بارش پراکنده در مناطق شمالی کشور، آسمان پایتخت آفتابی است

خبرنگاران: سه شنبه دامنه های البرز واقع در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و همچنین جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرق هرمزگان در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می گردد. چهارشنبه در اکثر مناطق کشور، آسمان صاف است و فقط در جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می دهد.

طی این 2 روز در نیمه شمالی کشور افزایش نسبی دما حدود 3 تا 5 درجه پیش بینی می گردد. پنج شنبه با نفوذ جریان شمالی به غرب سواحل دریای خزر در استان های اردبیل و گیلان ابرناکی، بارش پراکنده رخ می دهد و در سایر مناطق کشور آسمان صاف است.

آدینه و شنبه در کل سواحل دریای خزر ابرناکی، بارش پراکنده و کاهش نسبی دما انتظار می رود و در شمال استان های آذربایجان غربی و اردبیل در ساعات بعد از ظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می گردد.

طی سه رو آینده در شرق کشور افزایش وزش باد پیش بینی می گردد و پدیده غالب به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی باد و گرد و خاک است.طی پنج روز آینده شرق دریای عمان نیز در این مدت مواج است.

منبع: توریسم آنلاین

به "بارش پراکنده در مناطق شمالی کشور، آسمان پایتخت آفتابی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش پراکنده در مناطق شمالی کشور، آسمان پایتخت آفتابی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید