نیمار از اتهام تعرض به زن برزیلی تبرئه شد

مهاجم برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن را از اتهام تعرض به یکی از زنان هموطنش تبرئه شد.

نیمار از اتهام تعرض به زن برزیلی تبرئه شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، پلیس شهر سائوپائولوی برزیل اظهار داشت که نیمار از اتهام تعرض به یک زن برزیلی تبرئه شده است.

نیمار چندی پیش به اعمال خشونت علیه یک زن به نام ناژیلا ترینداده مندس دسوزا برای برقراری رابطه با او در پاریس متهم شد که این داستان و حواشی بعد از آن، از جمله کوشش غیرقانونی نیمار برای دفاع از خود با انتشار محتوای مکالمه اش با فرد شاکی، جنجال فراوانی به راه انداخت. پس از این اتفاق نیمار نه تنها به تعرض بلکه به انتشار غیرقانونی محتوای مکالمه متهم شد.

اکنون پلیس برزیل اعلام نموده که با سرانجام تحقیقات انجام شده در خصوص این پرونده، تعیین شد که برخلاف ادعای فرد شاکی، هیچگونه خشونتی علیه او اعمال نشده است. قاضی پرونده، جولیانا لوپس بوساکس، با آنالیز ادعاهای شاکی به این نتیجه رسیده که مدارک کافی برای اثبات مجرم بودن نیمار وجود ندارد.

در همین حال نشریه فولیا دسائوپائولو با استناد به یک منبع نزدیک به فرآیند رسیدگی به پرونده شکایت از نیمار، نوشته است که دادگاه در اظهارات ناژیلا ترینداده متوجه تناقض های فراوانی شده است و به همین دلیل کاپیتان سابق تیم ملی برزیلی را از اتهام تعرض تبرئه نموده است.

با این حال ظاهراً پرونده مختومه اعلام نشده و به واحد تحقیقات 15 روز دیگر زمان داده شده است تا در صورتی که مدارک و مستندات جدیدی درباره اتهامات وارده به نیمار به دست آورد، آنها را به دادگاه ارائه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نیمار از اتهام تعرض به زن برزیلی تبرئه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمار از اتهام تعرض به زن برزیلی تبرئه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید