کارگردان شرلوک هلمز 3 معرفی گردید

آی سینما: دکستر فلچر کارگردان بریتانیایی فیلم پیروز راکت من درباره زندگی التون جان خواننده افسانه ای به عنوان سازنده قسمت سوم سری فیلم های شرلوک هلمز معرفی گردید. او جانشین گای ریچی می گردد که دو فیلم اول را کارگردانی کرد.

کارگردان شرلوک هلمز 3 معرفی گردید

شرلوک هلمز محصول 2009 و شرلوک هلمز: بازی سایه ها محصول 2011 در گیشه بسیار پیروز بودند و به ترتیب 524 و 545 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کردند.

ورایتی گزارش داده که کمپانی برادران وارنر از ابتدا قصد فراوری فیلم سوم این مجموعه را داشته اما تقویم کاری شلوغ رابرت دانی جونیور در نقش مرد آهنی در جهانی سینمایی مارول اجازه نمی داد که شرلوک هلمز 3 ساخته گردد.

دانی جونیور در نقش کارآگاه مشهور و جود لا در نقش دکتر واتسن رفیق و همکار وفادار او در قسمت سوم به پرده سینما بازمی گردند و پیش بینی می گردد که این فیلم 21 دسامبر 2021 اکران گردد.

فیلمنامه سومین فیلم شرلوک هلمز را کریس برانکاتو می نویسد و برادران وارنر با همکاری کمپانی ویلج رودشو آن را تهیه می نماید.

دکستر فلچر پیش از راکت من به عنوان کارگردان دوم فیلم تحسین شده راپسودی بوهمی جایگزین برایان سینگر شد و همچنین کارگردانی فیلم های ادی عقاب و بیل وحشی را در کارنامه دارد.

9417

منبع: آی سینما

به "کارگردان شرلوک هلمز 3 معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان شرلوک هلمز 3 معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید