اعتراض مدیربرنامه های رونالدو به انتخاب نشدن در مراسم یوفا

انتخاب لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن فصل یوفا باعث ناراحتی مدیر برنامه های ستاره پرتغالی یوونتوس شد.

اعتراض مدیربرنامه های رونالدو به انتخاب نشدن در مراسم یوفا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رکورد، در مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بهترین های فصل گذشته این رقابت ها نیز انتخاب شدند که تمامی این جوایز به اعضای تیم رئال مادرید رسید. در این بین لوکا مودریچ بالاتر از کریستیانو رونالدو و محمد صلاح به عنوان بهترین بازیکن یوفا انتخاب شد.

کریستیانو رونالدو نیز فصل قبل توانست 15 گل به ثمر برساند تا تیمش را برای سومین بار پیاپی به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان برساند.

خورخه مندس مدیربرنامه های کریستیانو رونالدو با مسخره خواندن این انتخاب گفت: فوتبال در زمین بازی می گردد و کریستیانو نیز در همان زمین برنده می گردد. او 15 گل به ثمر رساند و بار رئال مادرید را به دوش کشید و تیم را به قهرمانی در لیگ قهرمانان رساند. این مسخره و خجاالت آور است. حق رونالدو بود که به این عنوان دست یابد.

کریستیانو رونالدو غایب بزرگ این مراسم بود و جوزپه ماروتا درباره غیبت رونالدو گفت: دلیل نیامدن رونالدو به این مراسم شخصی بوده است و او صبح امروز تصمیم گرفت تا در این مراسم حاضر نباشد. متاسفیم که رونالدو نتوانست به این عنوان دست یابد. این جایزه مربوط به لیگ قهرمانان است و نه جام جهانی و به نظر من رونالدو شایسته انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا بود. این را به خاطر این نمی گویم چون رونالدو الان عضو تیم ما است بلکه اگر حق رای داشتم به اغو رای می دادم آن هم به خاطر عشق به فوتبال.

به گزارش خبرنگاران، با انتخاب مودریچ به عنوان بهترین بازیکن فصل قبل لیگ قهرمانان، شانس این بازیکن برای دریافت توپ طلا و سرانجام دادن به سلطه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بالا رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراض مدیربرنامه های رونالدو به انتخاب نشدن در مراسم یوفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مدیربرنامه های رونالدو به انتخاب نشدن در مراسم یوفا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید