افزایش احتمال جدایی ایکاردی از اینتر با حذف عکس او از سایت مالکان باشگاه

اقدامی غیرمنتظره از سوی مالکان باشگاه اینتر، احتمال جدایی مهاجم آرژانتینی این تیم را قوت بخشیده است.

افزایش احتمال جدایی ایکاردی از اینتر با حذف عکس او از سایت مالکان باشگاه

به گزارش خبرنگاران، با حذف چهره مائورو ایکاردی از روی سایت رسمی مالکان باشگاه اینتر احتمال جدایی او از این تیم افزایش یافته است. پس از اختلافات جنجالی که در ماه دسامبر میان ایکاردی و اینتر بر سر شروط او برای تمدید قراردادش شکل گرفت، شایعاتی درباره جدایی او از اینتر شکل گرفت و اکنون مالکان باشگاه بر این شایعه دامن زده اند.

به گزارش سایت کالچومرکاتوی ایتالیا، تصویر کاپیتان سابق اینتر از یک آگهی تبلیغاتی روی سایت گروه سونینگ، مالک چینی باشگاه اینتر برداشته شده و به جای این بازیکن 26 ساله تصویر دانیلو دآمبروزیو قرار گرفته است. این اقدام سونینگ به منزله آمادگی باشگاه اینتر برای فروش ایکاردی و پذیرش پیشنهاد برای انتقال او به تیمی دیگر تلقی شده است.

چهره ایکاردی همچنین از روی یک پوستر تبلیغاتی دیگر برای بازی محبت آمیز اینتر و یوونتوس در اردوی پیش فصل دو تیم در جام قهرمانان بین المللی حذف شده که این هم به عنوان نشانه ای دیگر از جدایی او از نراتزوری دانسته شده است.

مهاجم سابق سامپدوریا در 36 بازی اش در تمامی رقابت های این فصل 17 گل برای اینتر زده است، اما تنها دو تای آنها بعد از خلع شدنش از کاپیتانی آبی و مشکی ها و هر دوی آنها از روی نقطه پنالتی بوده است.

غرامت فسخ قرارداد ایکاردی با اینتر 110 میلیون یورو و تنها برای یک بازه زمانی دو هفته ای در ماه جولای برای تیم های غیرایتالیایی قابل پرداخت است، اما در این اواخر بارها از یوونتوس به عنوان مقصد احتمالی او یاد شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افزایش احتمال جدایی ایکاردی از اینتر با حذف عکس او از سایت مالکان باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش احتمال جدایی ایکاردی از اینتر با حذف عکس او از سایت مالکان باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید