ترامپ دوباره مدعی تغییر رفتار ایران شد

رئیس جمهور آمریکا مدعی شده است که ایران در نتیجه تحریم های ایالات متحده و خروج واشنگتن از توافق هسته ای، رفتار خود را تغییر داده است.

ترامپ دوباره مدعی تغییر رفتار ایران شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از راشاتودی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در کاخ سفید ادعا کرد: ایران به طور کامل رفتار خود را تغییر داده است که این مساله در نتیجه تحریم های ایالات متحده و خروج واشنگتن از توافق هسته ای بوده است. تهران اکنون به ایالات متحده احترام می گذارد و از کمبود نان رنج می برد!

رئیس جمهور آمریکا در ادامه مدعی شد: ایران اکنون کشوری است که به خاطر همه تحریم ها و سایر چیزها، یک کشور خیلی متفاوت تر از آن چیزی شده است قبل از آنکه من به کاخ سفید بیایم. قبل از اینکه من به کاخ سفید وارد شوم، ایرانی ها همه جا بودند و ترور انجام می دادند و مسائلی را ایجاد می کردند.

ترامپ در ادامه اظهارات بی پایه و اساس خود گفت: این به دلیل آن است که آنها اکنون بیشتر از هر زمان دیگری به ایالات متحده احترام می گذارند.

رئیس جمهور آمریکا گفت: آنها با تورم شدید و فزاینده روبرو هستند، ارزش پول آنها از بین رفته است، شما نمی توانید یک قرص نان بخرید.

وی در ادامه مدعی شده است که من عمیقا مراقب وضعیت مردم ایران هستم و دوست دارم به آنها برای حل این مسائل کمک کنم.

ترامپ در حالی مدعی کمک کردن به مردم ایران شده است که دولت وی از توافق هسته ای 2015 میلادی خارج شده و تحریم های ظالمانه و غیرقانونی را علیه تهران اعمال کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترامپ دوباره مدعی تغییر رفتار ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ دوباره مدعی تغییر رفتار ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید