شرح حناچی درباره انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار

به گزارش وبلاگ ساعت مچی، شهردار تهران توضیحاتی درباره انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار ارائه کرد.

شرح حناچی درباره انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار

به گزارش ایسنا، پیروز حناچی در مراسم افتتاح 14 پروژه منطقه 17 گفت: امروز 14 پروژه به صورت همزمان در منطقه 17 به بهره برداری رسید که بزرگترین پروژه در این منطقه جهت قطار تهران - تبریز است که به زیر زمین منتقل شده؛ خطی که دو منطقه 17 و 18 را دربر می گیرد.

وی اضافه نمود: برای بهره برداری فضای آزاد شده ناشی از انتقال این خط به زیر زمین مسابقه ای برگزار گردید که نتایج آن به لحاظ اجتماعی و توسعه ای از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی ادامه داد: پروژه های امروز شامل پروژه های ترافیکی، ورزشی و افتتاح استخر و سالن ورزشی بود که با هدف کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران اجرایی شده است.

شهردار تهران درخصوص شکایت پلیس راهور از شهرداری تهران گفت: این شکایت پیگیری می گردد و پاسخ آن را خواهیم داد.

وی درخصوص اجرای پروژه های مشارکتی در سطح شهر تهران نیز گفت: اجرای چنین پروژه هایی در تهران وضعیت خوبی ندارد. به دنبال اجرای پروژه ها به صورت BOT هستیم و منابع جدیدی را دنبال می کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم. امروز هم چندین پروژه در منطقه 17 به همین شیوه به بهره برداری رسیده است.

حناچی درخصوص افزایش نرخ کرایه های حمل ونقل عمومی در شهر تهران گفت: افزایش نرخ کرایه ها برای تاکسی ها 23 درصد و برای اتوبوس و مترو نیز 20 درصد اعمال شده است.

شهردار تهران درخصوص نوسازی بافت های فرسوده نیز گفت: بافت های فرسوده از معافیت های عوارضی بهره مند می شوند و ضرایبی برای آنها در نظر گرفته نمی گردد.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار تهران گفت: آقای مناف هاشمی از کارمندان شهرداری هستند و از قبل کارمند شهرداری بودند. بی تردید از مدیران باتجربه هستند و موضوع مالیات بر ارزش اضافه نموده برای شهرداری ها نتیجه کار ایشان است لذا از ایشان به عنوان مشاور استفاده خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرح حناچی درباره انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح حناچی درباره انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید