حسین توکلی مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان شد

به گزارش وبلاگ ساعت مچی، قهرمان وزنه برداری المپیک 2000 سیدنی به عنوان مربی در تمرینات تیم پاراوزنه برداری حضور دارد.

حسین توکلی مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان شد

بابک محمدی رئیس انجمن وزنه برداری معلولان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت مچی، درباره شرایط کادر فنی تیم ملی پاراوزنه برداری گفت: می خواستیم پس از بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا درخصوص شرایط تیم یک آنالیز داشته باشیم و بر همین اساس تصمیم گرفتیم که از چهار مربی برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت کنیم. به همین منظور در حال حاضر علی اصغر رواسی، علی محمودی، احمد ملاحسینی و حسین توکلی هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارند.

وی درباره احتمال تغییر سرمربی تیم ملی گفت: اگر قرار به تغییر باشد، رسماً به وسیله فدراسیون اعلام می کنیم. رواسی به عنوان سرمربی تیم ملی نتایج خوبی کسب نموده، اما می خواهیم در کادر فنی از همه پتانسیل داخلی بهره ببریم. به هر حال ایران رقابت نزدیکی با سایر کشورها دارد و ما باید از همه پتانسیل داخلی استفاده کنیم.

رئیس انجمن وزنه برداری معلولان درباره احتمال سرمربیگری حسین توکلی عنوان نمود: چنین چیزی نیست و توکلی فقط به عنوان یکی از مربیان در اردوی تیم ملی حضور دارد. این اردو تا 6 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و ملی پوشان پس از چند روز استراحت، از اواسط اردیبهشت مرحله بعدی تمرینات را پیگیری خواهند کرد. رزومه توکلی کاملاً است، او با احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا کار نموده، سرمربی تیم ملی وزنه برداری بوده و سابقه کار در چندین کشور را نیز دارد. ما می خواهیم از توانایی همه مربی داخلی بهره ببریم و فعلاً احتمال تغییر وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسین توکلی مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین توکلی مربی تیم ملی وزنه برداری معلولان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید