نصیرزاده: کریمی از من و طرفداران تبریزی عذرخواهی نکند، همه چیز را درباره او می گویم، فیروز را در تبریز کنترل نموده بودیم!

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت که فیروز کریمی در صورت عذرخواهی نکردن باید منتظر افشاگری او باشد.

نصیرزاده: کریمی از من و طرفداران تبریزی عذرخواهی نکند، همه چیز را درباره او می گویم، فیروز را در تبریز کنترل نموده بودیم!

هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره صحبت های فیروز کریمی علیه او و اینکه گفته بود نصیرزاده کار مادر ناصرالدین شاه را انجام داده است گفت: فیروز کریمی باید امروز یا فردا با من تماس بگیرد و از من و طرفداران تبریزی عذرخواهی کند، در غیر اینصورت چیزهایی زیادی از او می دانم که همه آنها را خواهم گفت. بعد از آن هم خیلی از مسائل را به مقامات فدراسیون فوتبال انتقال خواهم داد.

وی اضافه کرد: کریمی اگر عذرخواهی نکرد، منتظر افشاگری من باشد. این صحبت ها مربوط به خودش و اتفاقاتی که برای او افتاده است. اگر عذرخواهی نکند، تمام چیزهایی که باعث رفتن او از تبریز شد را تک به تک می گویم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در سرانجام گفت: کریمی خیلی چیزها نزد من دارد که می توانم بگویم. اگر عذرخواهی نکند فردا صبح که از خواب بیدار شد می بیند که من خیلی چیزها را در مورد او گفته ام، چیزهایی که فکرش را هم نمی کند. ما او را در تبریز کنترل نموده بودیم!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصیرزاده: کریمی از من و طرفداران تبریزی عذرخواهی نکند، همه چیز را درباره او می گویم، فیروز را در تبریز کنترل نموده بودیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: کریمی از من و طرفداران تبریزی عذرخواهی نکند، همه چیز را درباره او می گویم، فیروز را در تبریز کنترل نموده بودیم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید